Invloed digitalisering van het boek op overdragen kennis?
23 januari 2012
Onlangs verscheen het boek ‘Changing our textual minds: towards a digital order of knowledge’ van professor Adriaan van der Weel. In het boek onderzoekt hij wat voor invloed de digitalisering van het boek heeft op de manier waarop kennis wordt overgedragen. De publiatie is nu online beschikbaar.
Van der Weel is als bijzonder hoogleraar in de moderne geschiedenis van het boek verbonden aan de Universiteit Leiden. In het boek ‘Changing our textual minds: towards a digital order of knowledge’ onderzoekt hij de transitie van het druktijdperk naar het digitale tijdperk en neemt hij het fenomeen ‘digitale tekstualiteit’ onder de loep.
Download de publicatie
Het boek ‘Changing our textual minds’ kan besteld worden bij Amazon.com. De pdf-versie van het boek is gratis te downloaden worden via website van de Universiteit Leiden.
Meer informatie
www.let.leidenuniv.nl/wgbw/research/Weel_research.html
Bron
www.ereaders.nl/article.php?article_id=100550

