Verslag Symposium Subsidies voor Digitaal Erfgoed 2007
Auteur: DEN / Versie: 1 / Bewerkt: 15/06/2007
Op 11 juni vond in het Academiegebouw in Utrecht het symposium "Subsidies voor Digitaal Erfgoed plaats. Het symposium bestond uit een plenair ochtendprogramma met lezingen over ervaringen uit de praktijk van het subsidie aanvragen. Aansluitend volgde het speed daten met fondsen, waar enorm veel belangstelling voor was.
Het plenaire middagprogramma bestond uit themapresentaties vanuit een Europees perspectief, sponsoring van het bedrijfsleven en handreikingen voor het opstellen van een goed projectplan en informatieplan. Ook was Petra Jellema van Probiblio een aanspreekpunt voor subsidies voor bibliotheken. Daarnaast was er een informatiemarkt van de organiserende instellingen.
Het symposium werd georganiseerd door Digitaal Erfgoed Nederland, Erfgoed Nederland, FOBID Netherlands Library Forum/Vereniging van Openbare Bibliotheken, de Museumvereniging en de Taskforce Digitale Toegankelijkheid Archieven. De presentaties zijn hieronder te raadplegen, met dank voor de toestemming van de sprekers voor publicatie.
Programma en Presentaties 11 juni 2007
Welkom door dagvoorzitter (Marco de Niet, DEN)
Ochtendprogramma
Middagprogramma
Laura Grijns, Europees Cultureel ContactPunt (SICA CCP), ‘Europese subsidiemogelijkheden’ (volgt nog)
opmerking
naar boven